NAPISZ DO NAS

EBS 3E Production spółka z ograniczoną odpowiedzialnością REGON: 510992490 NIP: 8481633590 info@3e.net.pl +48 87 620 16 30 Okrężna 1B, 19-300 Ełk, Polska





captcha

 
  • Dyrektor Zakładu, Prokurent Zbigniew Hołdyk                            Tel. + 48 87 6201630 wew. 15      Tel. kom. 604 196 767 z.holdyk@ebssmart.com
  • Serwis ogólny                              Ewa Wiśniewska                            Tel. 87 6201630 wew. 18, serwis pracuje w godz. 07:00 – 15:00 e.wisniewska@ebssmart.com
  • Obsługa Klienta                     Katarzyna Tarasiuk                       Tel. + 48 87 6201630 wew.13 k.tarasiuk@ebssmart.com
  • Dyrektor ds. produkcji             Marek Marciszewski                       Tel. + 48 87 6201630                     Tel. kom. +48 602 714 648 m.marciszewski@ebssmart.com
  • Dział Zakupów                      Michał Herbst                                  Tel. +48 87 6201630 wew. 18      Tel. kom. 605 950 783 m.herbst@3e.net.pl
  • Magazyn                               Mariusz Kopyciński                        Tel. +48 87 6201630 wew.17           Tel. kom. 692 432 050 m.kopycinski@ebssmart.com
  • Dział Wdrożeń                       Grzegorz Przyborowski                  Tel. 605 950 763  g.przyborowski@ebssmart.com
  • Dział SMT                               Hubert Modzelewski                       Tel. +48 87 6201630 h.modzelewski@3e.net.pl
  • Dział Przetwórstwa Tworzyw         Mariusz Jankowski                           Tel +48 87 6201630                    Tel. kom. +48 795 020 466 m.jankowski@3e.net.pl
  • Dział Księgowości                     Anna Filipowicz                               Tel. +48 87 6201630 wew.16        Tel. kom. +48 535 299 662 a.filipowicz@ebssmart.com