O nas

 

Plan połączenia spółek EBS Sp. z o.o. oraz EBS R&D Sp. z o.o. oraz EBS 3E PRODUCTION Sp. z o.o.

Plan połączenia (plik pdf)

Historia firmy

      Firma 3E Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje na rynku od 2000 roku. Przez szereg lat spółka skupiała się na produkcji elementów wtryskowych z tworzyw sztucznych. W zakresie montażu elektroniki 3E współpracowała ze spółką SIR, która od 2000 roku zgromadziła nie tylko profesjonalny i nowoczesny park maszynowy, ale również doświadczenie w projektowaniu i montażu wszelkich elementów elektronicznych m.in. dla branż motoryzacyjnej, energetyki, security. W 2013 roku obie spółki postanowiły połączyć swoje siły pod marką 3E, oferując ogromne doświadczenie i szeroki zakres usług od projektowania po finalną produkcję. Świadczymy usługi w zakresie kontraktowego montażu elektroniki i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zatrudniamy obecnie 90 osób. Współpracujemy z firmami krajowymi jak i z terenu Unii Europejskiej z branż: ochrony mienia, energetycznej, budowlanej, motoryzacyjnej, teleinformatycznej, reklamowej. Na początku 2015 roku spółka zmieniła formę prawną i występuje pod firmą: „EBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 3E Production spółka komandytowa”.

Siedziba

      Prowadzimy działalność gospodarczą w Ełku, przy ul. Okrężnej 1b na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podstrefa Ełk. Jesteśmy właścicielem nowoczesnego zakładu produkcyjnego o powierzchni 1485 m2 usytuowanego na działce o powierzchni 7767 m2. Na terenie fabryki mieści się kilka linii produkcyjnych, wydzielona jest również część biurowa i magazynowa, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi elastycznie dostosowując się do wymagań Klienta pod względem logistycznym, magazynowym jak i produkcyjnym.

Misja

      Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy surowców gwarantujemy najwyższą jakość oraz to co jest wyznacznikiem naszego sukcesu, czyli bardzo szybkie dostosowanie produkcji do zmieniających się potrzeb Klientów. Trzy litery E w logotypie określają podstawowe wartości i cele firmy, które od jej powstania pozostają niezmienne: Electronics, Efficiency, Ecology. Projektowanie i montaż elektroniki stanowi sedno naszej działalności, a swoim Klientom chcemy zapewnić jak najlepszą jakość w jak najlepszej cenie, dbając przy tym o środowisko naturalne oraz zapewniając optymalne warunki pracy swoim pracownikom.